Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

Jeśli chcesz kupić bluzy sportowe, skieruj się na ten adres.

Kto regularnie trenuje zapewne zauważył, że jedynie dobrej klasy odzież sportowa umożliwia ćwiczenia w całkowitym komforcie. Kompletując ubiór na treningi, w szczególności tych outdoorowe, jak gra w tenisa, biegi na orientację lub jazda na rolkach, nie zapominajmy o zamówieniu bluz sportowych.

Bluzy sportowe – materiał, z którego są wyprodukowane jest istotny

Bluzy w wersji z suwakiem, kapturem i bez od dziesięcioleci są już stałym elementem powszedniej odzieży. Przestały nawet zadziwiać w miejscach pracy, w których przedtem obowiązywały restrykcyjne zasady odnośnie ubioru. Bluzy traktowane są jako odzież typu casual, dlatego że są komfortowe i nie ograniczają ruchów, a szycie ich z ciepłych materiałów sprawia, iż to znakomita odzież wierzchnia na wiosnę oraz jesień. Bluzy sportowe, choć mają dość podobny krój, nieco różnią się od bluz lifestyle. Te ostatnie z reguły wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny ewentualnie bawełny z niewielkim dodatkiem m.in. elastyny. Bluzy sportowe z kolei najczęściej szyte są wyłącznie z poliestru. Jest to niezwykle odporna na uszkodzenia tkanina syntetyczna, która nie rozciąga się tak szybko i jest mniej podatna na rozdarcia. To dlatego jest perfekcyjna do wytwarzania z niej strojów sportowych, które muszą wytrzymać ogromne przeciążenia oddziałujące na nie w czasie dynamicznego treningu. Dodatkowo poliester wyśmienicie odprowadza wilgoć ze skóry, wobec tego ćwiczący nie spędza kilku godzin w przemokłych od potu ubraniach.

Bluzy sportowe zamawiaj w profesjonalnych sklepach

Szukajmy przede wszystkim ubrań od najlepszych producentów. Rzecz jasna, należy wobec tego być gotowym na wyższą cenę takiej bluzy, jednakże w zamian mamy towar o wysokiej jakości z lepszych tkanin, który zapewne nosić dłużej. Jeżeli jakiś rodzaj bluzy sportowej ma swoje specjalne zastosowanie, nie jest wskazane korzystać zamiast niej z casualowej odzieży, np. bluzy bramkarskie posiadają dodatkowe protektory na łokciach, które chronią zawodnika podczas parad, z kolei bluzy dla biegaczy mają wysoki kołnierz osłaniający przed podmuchami wiatru. Aby mieć pewność, iż dostajemy oryginalną odzież, wybierajmy sklepy firmowe albo prowadzone przez oficjalnych hurtowników, które oferują duży asortyment bluz sportowych męskich, damskich oraz dziecięcych.

Nasza siedziba:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]