Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Nie poszukuj już więcej! W tym miejscu znajdziesz pastę do rąk

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, rzemieślnicy, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim różnego typu smary, sadze, oleje, farby, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do zapewnienia im środków czystości umożliwiających usunięcie takich zabrudzeń. Najskuteczniejsza jest pod tym względem pasta do rąk.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta do mycia rąk różni się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest używana do czyszczenia bardzo uporczywych zabrudzeń, musi cechować się stosownymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno środki myjące stosowane w paście do rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, żeby pasta zawierała też substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie przyda się pasta do mycia rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach przemysłowych, usługowych i rzemieślniczych. Bez wątpliwości przyda się również w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna w trakcie porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]