Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Dowiedz się, gdzie zamówić słoik z kranikiem

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on używany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, soków, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]