Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Kup butelki do wina w hurcie.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym doskonale radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego niszowego, ekologicznego czy też smakowitego wyrobu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać opakowane tak, by towar długo pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w butelki oraz słoiki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – dlaczego warto?

Jasne jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, soki lub pasztety, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie metodą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając towar w dużych ilościach zwykle można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u polskiego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu także dostanie towar o wiele szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane świetne do rozlewania soków, piwa czy wina. Transportowane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1400, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi autami transportowymi mogą też odebrać zakupiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoików i butelek w hurcie można też kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do danego typu opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]