Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Dowiedz się więcej o profesjonalnych drukarkach 3D na cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Oszacowano, że stosując drukarki 3D oraz pozostałe produkty Stratasys można nawet o 90% zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Następnym wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, pionierskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną budową oraz łatwą obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można otrzymać jednakowe prototypy, co jest niezmiernie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w rozlicznych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest trwały oraz dokładny, a w toku procesu drukowania nie pojawiają się zniekształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]