Praktyczne kamienie do whisky – dla smakoszy drinków

Praktyczne kamienie do whisky – dla smakoszy drinków

Naturalne kostki do whisky stają się coraz bardziej popularne – kupujemy je na prezent np. urodzinowy. To niezbędnik każdego konesera napojów wyskokowych, który chce cieszyć się pełnym smakiem whisky. Dlaczego warto kupić tzw. whisky stones?

Kamienie do whisky – nie roztapiają się w szklance

Koneserzy wyrafinowanego alkoholu twierdzą, że drinki najlepiej smakują w postaci schłodzonej. Niestety wrzucane do szklanek tradycyjne lodowe kostki mają więcej wad niż zalet – szybko przyczyniają się do rozcieńczenia drinków, a w zamrażalniku przesiąkają aromatami z zamrażarki. Na ten problem znaleziono jednak remedium – kamienie do whisky. Wyprodukowane są one z naturalnego minerału i występują w wielu kolorach. Najczęściej sprzedawane są szare kostki, które mają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu są wyjątkowo delikatne dla szkła. Jak działają funkcjonalne kamienie do whisky? Wystarczy włożyć je na jakiś czas do niskiej temperatury, a następnie wrzucić do szklanki z napojem. Ich kluczową cechą jest to, że nie rozwadniają alkoholu, co powoduje, że można cieszyć się wspaniałym smakiem alkoholu. Nie przechodzą również zapachami pożywienia. Możesz je spokojnie trzymać w zamrażalniku, a Twoje drinki będą miały idealny smak. Koniec z ze standardowymi kostkami lodu! Whisky stones to prawdziwa rewolucja na rynku napojów wyskokowych.

Kamienie do whisky – zatrzymują właściwą temperaturę

Użyteczne whisky stones to znakomity upominek dla partnera lub dla szefa. Prezentują się niezwykle estetycznie w szklance, co spowoduje, że zrobisz wrażenie na znajomych. Whisky stones można używać wiele razy, musisz tylko je umyć pod bieżącą wodą. Bardzo długo utrzymują odpowiednią temperaturę, a drinki smakują idealnie. Po co męczyć się z tradycyjnymi kostkami – po prostu wybierz funkcjonalne kamienie do whisky, a Twoje napoje będą smakowały znakomicie.