Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Kup kapsułki Tchibo Cafissimo.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana czterdzieści lat temu i powoli pozyskała sobie kolejnych miłośników. Ten praktyczny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości nadzwyczaj nieskomplikowaną metodą – wystarczy dodać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kawę w kapsułce do wskazanego zasobnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatycznym napojem.

Czy można dostać zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najbardziej znanych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – także w naszym kraju – wiele ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta utworzyła linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, że pochodzi z jednego gatunku, uprawy oraz zbioru. Smak jej naparu jest charakterystyczny, dlatego że uformowało go sporo różnych czynników, np. pogoda panująca w roku zbiorów. Dodawanie do kaw single origin dodatków aromatyzujących czy mleka zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui oraz Kolumbii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach wyraźnie wyczuwalne są aromaty kwiatowe, kakaowe i czekoladowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w pensjonatach czy biurach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka – na ogół mieści się w przedziale 1-1,60 zł. Oznacza to, że taka kawa jest o wiele tańsza niż tożsamy napój podawany na stołówkach w biurze czy w kafejkach na mieście. niebanalne wzornictwo oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, że z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Dzięki nim będziemy radować się kubkiem takiej kawy na co dzień, a przy tym zaserwujemy znajomym wysokiej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, nie zamartwiania się o gigantyczne koszty. Jeżeli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy są zgodne z naszym ekspresem.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]