Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Kup blachę na rąbek na http://tinyurl.com/tya8zdv.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich użycia.

Blachy na rąbek stojący – plusy i wykorzystanie

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz większe uznanie, gdyż idealnie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Pięknie prezentująca się i wytrzymała blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w współczesnych budynkach, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są transportowane na miejsce budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest trwałe, odporne na rdzę i wspaniale współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem wytrzymałości oraz zastosowanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i powleczone specjalną warstwą, która gwarantuje ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. deszcz i śnieg oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do zminimalizowania kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08