Nowoczesne elementy konstrukcyjne – kątowniki aluminiowe

Nowoczesne elementy konstrukcyjne – kątowniki aluminiowe

Tu kupisz kątowniki aluminiowe

Specjalistyczne części wykonane z aluminium gwarantują stabilność konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich sektorach są używane?

Kątowniki aluminiowe – czym się charakteryzują

Kątowniki aluminiowe to podzespoły konstrukcyjne w kształcie litery L. Charakteryzują się dużą długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są one bardzo wytrzymałe na negatywne czynniki zewnętrzne i nie ulegają korozji. Wśród profili wyróżniamy również inne rodzaje komponentów – np teowniki i zetowniki. Kątowniki można dostać nie tylko w tradycyjnych hurtowniach, ale również bez wychodzenia z domu. W sklepach internetowych sprzedawane są kątowniki o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 60 mm x 60 mm, co gwarantuje idealne dostosowanie do rozmaitych potrzeb klientów. Produkty oferowane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – uniwersalne zastosowanie

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia, np. w branży budowlanej, produkcyjnej czy elektrotechnicznej. Wykorzystuje się je do konstruowania siatek laboratoryjnych, barier ochronnych, rolet itd. O tak uniwersalnym zastosowaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są zrobione. Aluminium jest bowiem nie tylko wyjątkowo trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz bez problemu modelować przez gięcie.

Nasza siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]