Namioty weselne – ślub w plenerze

Namioty weselne – ślub w plenerze

Śluby w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze powoduje, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby młodej pary. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne produkowane z myślą o kameralnych spotkaniach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla pokaźnej liczby gości. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Turek, Stretch, Gwiazda, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o komfort zaproszonych

Istotna jest także solidna budowa namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.