Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Nie poszukuj już więcej! Tu znajdziesz mydło antybakteryjne

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne groźne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania przeróżnych odbiorców? Gdzie używane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Wykorzystanie mydła antybakteryjnego

Mydła o cechach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez zakłady pracy, przemysł spożywczy czy placówki medyczne. Na rynku dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, dedykowane do skóry wrażliwej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi zasobnikamigwarantujących najwyższy poziom higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance znakomicie rozprowadza się na skórze, łatwo spłukuje, a zarazem efektywnie myje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Mydła dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących czynników – można je stosować często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel świadczącym o najwyższej jakości i nadawanym towarom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]