Modne celebrytki

Modne celebrytki

Dowiedz się, gdzie zamówić celebrytkę, wejdź na www.bizutik.pl

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każdy łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, gwiazda, słonik, symbol nieskończoności czy żyletka. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem niepokorności i ponadprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]