Lilly Lashes – piękne rzęsy w zasięgu ręki

Lilly Lashes – piękne rzęsy w zasięgu ręki

Jeśli chcesz nabyć produkty Lilly Lashes, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/grpboem

Nie ma co ukrywać – piękne i długie rzęsy są marzeniem każdej dziewczyny rzęsach. Z wyraźną zazdrością wpatrujemy się w pierwsze strony kolorowych magazynów, gdzie królują modelki przyciągające wzrok perfekcyjnym, zalotnym spojrzeniem. Niestety niewiele dziewcząt ma możliwość pochwalić się tym przymiotem, z tej przyczyny stale korzystają ze sztucznych rzęs. Teraz dzięki Lilly Ghalichi, znanej amerykańskiej bywalczyni programów reality, mogą samodzielnie uzyskać identyczny efekt.

Jakie produkty oferuje Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi sygnuje swoim imieniem Lilly Lashes – markę sztucznych rzęs, która jest znana na całym świecie . Oferta tej marki jest dedykowana kobietom, które pragną uzyskać efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs. W katalogu Lilly Lashes znajdziemy tradycyjne rzęsy na pasku, komplety długich kępek służących do zagęszczania tak dolnych, jak i górnych rzęs, a także profesjonalne kleje i zalotki. Większość wzorów, np. Milan, Dubai oraz Tokyo wyprodukowanych jest z włosia ludzkiego. Z kolei pozostałe modele z serii Glam (Hollywood, Brittany, Alina) czy Luxury (Caviar, Lush, Opulence, ) wykonuje się ze skrupulatnie wyczesywanego i sterylizowanego futra norki . Niezależnie jednak od typu wykorzystanego surowca, sztuczne rzęsy Lilly Lashes zapewnią, że oprawa oka będzie prezentować się naturalnie.

Lilly Lashes – lubiane przez gwiazdy estrady i filmu doceniają ich wytrzymałość

To, że Lilly Lashes cieszy się uznaniem na całym świecie, bez wątpienia nie jest zasługą tylko skojarzenia jej z nazwiskiem Lilly Ghalichi. Atrybutem artykułów tej firmy jest ich niesamowita trwałość – wybierając sztuczne rzęsy Lilly Lashes mamy więc gwarancję, iż można je używać wiele razy. Nie bez przyczyny wszak produkty te docenia i korzysta z nich często wiele gwiazd muzyki i filmu, które okrzyknięto ikonami stylu . Nad Wisłą rzęsy Lilly Lashes można nabyć w sklepach online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]