Grille Broil King – nowy wymiar grillowania

Grille Broil King – nowy wymiar grillowania

Pierwsze pogodne wiosenne dni zachęcają do spędzania wolnych chwil na dworze. Cieszącą się popularnością formą spotkań z przyjaciółmi są przyjęcia mające miejsce w ogrodzie przy grillu. Z pewnością szereg osób, które planuje zakup grilla, zastanawia się, jaki typ grilla kupić: tradycyjny grill na węgiel czy może gazowy? Zobaczmy, jakie plusy mają grille gazowe marki Broil King.

Grille Broil King – z jakiego powodu powinno się je kupić?

Grille gazowe Broil King są przede wszystkim naprawdę wygodne oraz proste w obsłudze. Rozpalenie grilla zajmuje dosłownie kilka sekund. Grille tego typu rozgrzewają się wyjątkowo szybko, dużo szybciej niż te na węgiel. W efekcie można nie tylko od razu rozpocząć grillowanie, ale także delektować się ich smakiem o wiele szybciej. Grille posiadają wbudowany termometr, który umożliwia kontrolę temperatury. Niewątpliwą zaletą grilli tego rodzaju jest brak popiołu – po zakończeniu grillowania pozostaje nam tylko wyczyścić ruszt. Należy podkreślić, że nie pobrudzimy swoich rąk, kiedy będziemy go rozpalać. Grille Broil King mają mnóstwo dodatkowych funkcji, które sprawiają, że grillowanie staje się niewątpliwą przyjemnością. W ofercie znalazły się grille do zabudowy oraz bez. Każdy model grilla wyposażony jest zapalarkę oraz wykonany z żeliwa ruszt. Dodatkowo część modeli wyposażonych jest w boczną kuchenkę – można więc nie tylko grillować, ale również gotować.

Grille Broil King – dokup akcesoria do grillowania

Grillowanie będzie jeszcze bardziej przyjemne, jeżeli dokupimy odpowiednie akcesoria do grillowania, które również oferuje firma Broil King. Wybór doskonałej jakości akcesoriów jest wyjątkowo duży. Znajdują się wśród nich zarówno bardzo proste akcesoria takie, jak szczypce z blokadą, łopatki do przewracania grillowanych produktów, kosze do grillowania ryb oraz stojaki umożliwiające opiekanie kurczaków. Wśród akcesoriów do grillowania bez wątpienia na uwagę zasługują również kamienie do pizzy oraz akcesoria potrzebne do wyczyszczenia grilla. Fani samodzielnie przyrządzanych wędzonych ryb i wędlin znajdą także specjalne skrzynki do wędzenia zrobione z żeliwa oraz szeroki wybór wiórków wędzarniczych.