Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]