Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Chcesz nabyć derkę dla konia? Odwiedź tę stronę

Derki to specjalne okrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również ochrony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dziś nabyć w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są też profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]