Czyściwo przemysłowe – niezastąpione w wielu branżach

czyściwa przemysłowe, ściereczki na rolce

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pozwalają utrzymać wysokie normy higieny w wielu firmach. Które z nich są aktualnie dostępne na rynku? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie czyściwa technicznego?

W warsztatach i w branży spożywczej – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – korzysta się z nich zazwyczaj w przeróżnych gałęziach przemysłu, przykładowo w zakładach przemysłowych, w branży medycznej, w firmach produkcyjnych oraz wielu innych sektorach gospodarki, w których niezbędne są mocne i chłonne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale radzi sobie z pyłem, kałużami z oleju, tłuszczem, zaschniętym brudem czy innymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi cieczami, może także być używane do przecierania szkła czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, są delikatne dla skóry, a zarazem niezwykle elastyczne, chłonne oraz wytrzymałe

Nasączane i niekurzące się – typy czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Fundamentalny podział rozróżnia produkty z włókien i z papieru. Na potrzeby gastronomii opracowano czyściwa przystosowane do styczności z żywnością. W sklepie Verde Avis kupisz produkty uniwersalne, z włókien do wrażliwych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do wycierania silnych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i wykorzystywane są do oczyszczania rozmaitych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najwyższej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]