Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Jeśli potrzebujesz czapraków dla koni, koniecznie odwiedź ten adres

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują koniowi wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, wykonane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja przynosi najwyższy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]