Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Więcej o bryczesach do jazdy konnej na horse-trade.pl

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Chcesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a przy tym nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych surowców gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący także uda i łydki, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort termiczny w czasie jazdy. Ważne są także walory użytkowe – liczne kieszonki i rozciągliwe zakończenia nogawek.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]