Wyposaż łazienkę w umywalkę od Bathco

Wyposaż łazienkę w umywalkę od Bathco

Bathco jest uznawane za jednego z najbardziej doświadczonych producentów ceramiki sanitarnej. Marka została stworzona ponad trzydzieści lat temu w Hiszpanii, obecnie aktualnie działa w najróżniejszych krajach całego globu. Zainteresowanie, którym szczycą się jej wyroby, nie może rzecz jasna zaskakiwać – Bathco łączy wytrzymałość oraz ciekawe projekty. Potrafi zadowolić różnych nabywców, a jej wyroby będą na pewno ozdobą naszej łazienki. Czym cechują się umywalki Bathco? Co poza tym znajdziemy w ofercie marki?

Doskonałe wzornictwo umywalek Bathco

To wzornictwo okazuje się wyróżnikiem Bathco. Marka dba o to, by zadowolić wszystkich kupujących – tak zwolenników tradycyjnego designu, jak tych, którzy wolą bardziej nowoczesne pomysły. W ofercie Bathco czekają na nas umywalki oraz brodziki dopasowane do eleganckich łazienek i wyroby adresowane do klientów, którzy najlepiej funkcjonują w pomieszczeniach zaaranżowanych z szacunkiem dla designerskich staroszkolnych pomysłów.

Czemu powinieneś postawić na umywalki Bathco?

Drugim wyróżnikiem produktów Bathco okazuje się spora odporność na wpływ wody oraz uszkodzenia mechaniczne. Projektanci firmy dbają o to, by ich umywalki i brodziki sprawdzały się nawet w ekstremalnych sytuacjach. Powinniśmy również napisać, iż Bathco oferuje wszystkim klientom serię wyrobów EKO, które produkowane są jedynie z materiałów całkowicie przyjaznych dla środowiska. W ofercie Bathco znajdziemy, oprócz ceramiki, również najróżniejsze dodatki do elegancko zaaranżowanej toalety.