Umywalki Kerasan

Umywalki Kerasan

Historia firmy Kerasan rozpoczęła się w Italii w 1960. Obecnie jest cenionym wytwórcą ceramiki sanitarnej, a oferowane przez niego umywalki i brodziki można kupić w Europie i Azji. Nie jest tak jednak bez powodu – Kerasan dla większości klientów stał się już synonimem doskonałej jakości oraz oryginalnego designu, charakterystycznego przecież dla Italii. Co czeka na nas w ofercie Kerasan? Czemu opłaca się kupić produkty tej firmy?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i wiele więcej

Jakie wyroby proponuje swoim klientom Kerasan? Umywalki to na pewno najważniejsza pozycja z oferty marki, chociaż Kerasan oferuje nam również inne artykuły. Często wybierane są również miski klozetowe i bidety. Kerasan wytwarza też akcesoria takie jak nogi do umywalki lub konsole łazienkowe. Oprócz tego w jej katalogu znajdziemy oświetlenie, syfony i pozostałe drobiazgi.

Postaw na Kerasan – umywalki nie do zdarcia

Różnorodność to nie jedyna cecha, dzięki której słynie Kerasan. Umywalki i inne produkty opisywanej marki są wszak naprawdę solidne – marka wykorzystuje bowiem tylko najlepsze materiały i nowoczesne rozwiązania. W przypadku umywalek Kerasan niezwykle ważne są także projekty – to idealne wyjście dla osób ceniących sobie interesujące wzornictwo. W katalogu firmy czekają na nas tak klasyczne wzory, jak i umywalki, które świetnie będą wyglądać w eleganckich pomieszczeniach – Kerasan opracował blisko 20 serii.