Nowoczesne meble biurowe to wizytówka Twojej firmy

Nowoczesne meble biurowe to wizytówka Twojej firmy

Producent mebli biurowych Poznań - aktualną ofertę sprawdzisz na tej stronie.

Dawno już porzucono przeświadczenie, iż jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. Obecnie planując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble które w nim ustawimy charakteryzowały się dodatkowo ergonomią i przyjemnym dla oka wyglądem. Meble spełniające wszelkie te cechy można znaleźć w ofercie poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od dziesięcioleci tworzy wysokiej jakości meble biurowe na rynek polski i zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe – połączenie funkcjonalności z walorami estetycznymi

Czym cechują się nowoczesne meble biurowe? To meble, które odpowiadają na wszystkie potrzeby osoby, która ich używa. Pomagają one w świetnej organizacji zadań stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Zarazem charakteryzuje je najwyższa jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat także przy ich niezwykle intensywnej eksploatacji. Ten poziom niezawodności mebli możliwy jest wyłącznie przy przestrzeganiu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w użyciu stosownych materiałów, lecz nie małą rolę ma tu głęboko przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to połączenie ergonomii z pięknem. W końcu mebel stanowiący najważniejszy element przyjaznej przestrzeni biurowej musi dawać możliwość przystosowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien jednocześnie burzyć estetyki otoczenia. W biurze pozostaje się przez 8 godzin dziennie, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa staje się efektywność jego pracy. Oprócz tego, wygląd biura jest pośrednio wizytówką firmy, która niemało może o niej zakomunikować potencjalnemu partnerowi na długo przed ostateczną decyzją o współpracy.

Co ma w swoim portfolio poznański producent mebli biurowych?

Fabryka mebli BALMA S.A. z siedzibą w Poznaniu w swojej ofercie produktów ma w zasadzie wszystko co potrzebne do aranżacji biura. Nie licząc typowego wyposażenia jak szafy, stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne i biurka, u tego producenta mebli biurowych zamówić można także lady recepcyjne, ścianki i parawany pozwalające dzielić przestrzeń pracy na indywidualne obszary, taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki pasujące do biurowej stylistyki. Istotną częścią oferty BALMA S.A. są funkcjonalne stoły i biurka z możliwością zmiany wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik w mgnieniu oka może zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w efekcie minimalizuje ryzyko uciążliwego ból w dolnym odcinku pleców.

Nasza siedziba:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]