Naprawa okien

Naprawa okien

Więcej o naprawie okien PCV Warszawa na serwismeteo.pl

Zepsute okna najłatwiej będzie po prostu wymienić na nowe, jednak nie zawsze okazuje się to możliwe. Zwykle lepszym wyjściem jest naprawa okien – tym bardziej, że takie usługi są obecnie oferowane przez mnóstwo firm. Gdy mamy choć minimalne zdolności manualne, z odnowieniem okien – szczególnie drewnianych – bez problemu poradzimy sobie bez pomocy fachowców.

Naprawa okien – w jakich przypadkach okaże się konieczna?

Najpopularniejszą przyczyną usterek okien okazują się zepsute zawiasy. Sprawdź, czy nie wyszły z nich bolce oraz czy ich zamykanie nie sprawia problemów. Ten drugi objaw może świadczyć o rdzewieniu bolca, czego efektem najpewniej będzie wypadnięcie skrzydła z zawiasu – a tego wszyscy wolelibyśmy uniknąć. Trudności często wiążą się ze zużyciem mechanizmu zamykającego – powinieneś upewnić się, czy nie ma niepotrzebnego luzu, bowiem jeśli zepsuje się, zamknięcie okna okaże się niewykonalne.

Serwis okien bez korzystania z usług specjalistów? To możliwe!

Jeśli zrobione z drewna okna nie prezentują się już jak za dawnych czasów, jesteśmy w stanie sprawić, że odzyskają dawny blask. Samodzielna naprawa okien nie będzie skomplikowana – pod warunkiem, że mówimy jedynie o ich walorach wizualnych. W przypadku, kiedy uszkodzeniu uległ zaś mechanizm zamykający, lepiej zlecić to fachowcom.

Ile zapłacisz za naprawdę okien PCV?

Wiele zależy od tego, o jaką usterkę chodzi. Zwykła regulacja położenia skrzydeł nie pochłonie więcej, niż czterdzieści PLN, jednak naprawa klamki albo zawiasu to wydatek mniej więcej 200 PLN. Nie zapominajmy, że skrzydła wyprodukowane z tworzyw sztucznych potrzebują regularnej konserwacji – naprawa okien PCV to też zatem ich smarowanie i wymiana gum.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]