Suplementy na odchudzanie

Suplementy na odchudzanie

Suplementy diety – gdzie zakupić?

W sklepach stacjonarnych oraz internetowych można znaleźć szeroki wachlarz wszelkich odżywek i suplementów, które są polecane przez specjalistów z zakresu kulturystyki i rozwoju fizycznego ciała.

Suplementy na rozbudowę tkanki mięśniowej i na odchudzanie

Gainer na przyrost mięśni

Oferta możliwych do nabycia artykułów jest bardzo szeroka, wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi gainer – rodzaj suplementu wspomagającego rozbudowę tkanki mięśniowej. Gainer zawiera w swoim składzie węglowodany oraz białko, dobrane w odpowiednich proporcjach, aby wprowadzić cały organizm osoby przyjmującej w tzw. stan anaboliczny.

BCAA

Aminokwasy BCAA są najlepszym wyborem dla osób, które pragną profesjonalnie zająć się kulturystyką. Ich przyjmowanie powoduje przyrost tkanki mięśniowej, przy jednoczesnym redukowaniu ilości tkanki tłuszczowej. Dodatkowym plusem BCAA jest fakt, iż zapewnia dostawę energii, która jest niezbędna przy dużych wysiłkach fizycznych.

Odżywki z grupy HMB

HMB to również ceniony przez zajmujących się kulturystyką preparat. Zażywa się go bezpośrednio przed wysiłkiem fizycznym jak i po. HMB wzmacnia siłę mięśni oraz ułatwia przyrost masy i efektywnie wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Jednym ze sklepów, oferujących suplementy diety jest także Activlab. Ofertę można sprawdzić na stronie www.activlab.pl.