Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Znajdź maseczkę z atestem na https://bit.ly/2Enku3J

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie kraje, na skroś zmieniła nasz bieg życia i relacje z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego narzucają obowiązek korzystania ze różnych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do sklepu czy restauracji, gdzie najczęściej obracamy się w większym skupisku ludzi, powinniśmy bezwzględnie założyć na nos oraz usta ochronną maseczkę. Co jednak zrobić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielorazowa w postaci przyłbicy ochronnej

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z materiału są nieporęczne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z patogenami w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli zasłania usta oraz nos, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej kluczowymi zaletami są wytrzymałość, komfort oraz zaledwie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po każdorazowym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może nosić wielorazową mini przyłbicę?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby mające problemy z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia oraz aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić maski ochronne w trakcie pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Młodzież z całą pewnością doceni także to, że działa ona z funkcją FaceID.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]