Psychoterapeuta

Psychoterapeuta

Centrum Dobrej Terapii jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym pomoc z dziedziny psychoterapii, psychiatrii oraz pomocy psychologicznej zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.

Nasi wykwalifikowani specjaliści gwarantują Państwu nie tylko najwyższy poziom merytoryczny oferowanych usług, lecz także zatroszczą się o komfortową atmosferę sesji. W naszym ośrodku można skorzystać z porad neuropsychologa, seksuologa czy terapeuty uzależnień. Do każdego potrzebującego podchodzimy bardzo indywidualnie i z dużą empatią, wiemy jak ważne jest poczucie komfortu osoby szukającej u nas pomocy. Można zdecydować się na terapię indywidualną, a także grupową.

Z nami możesz rozwiązać trudności i zmienić swoje życie. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia siedziby Centrum Dobrej Terapii, która mieści się w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. W tym samym miejscu znajdą Państwo Znajda tam państwo również dokumenty z wiedzą psychologiczną, którą chcemy udostępnić wszystkim chętnym.