Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Więcej szczegółów o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli potrzebujemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, niezbędne będzie dokupienie modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]