Pierwsza pomoc – szkolenia

Pierwsza pomoc – szkolenia

Kursy z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się metodami, ceną i długością, dlatego lepiej wiedzieć uprzednio, na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Kurs z pierwszej pomocy to kurs przydatny dla każdego. Nie wszyscy musimy umieć grać na skrzypcach albo mówić po hiszpańsku, jednak wszyscy powinniśmy nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na płeć należy wiedzieć, jak unieruchomić złamaną kostkę albo jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na urlopie, na uczelni. Szczególnie istotne jest, abyze szkolenia z 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy korporacyjni.

Ile kosztują szkolenia z pierwszej pomocy?

Koszt kursu 1. pomocy jest zależnazależy od jego czasu trwania oraz liczby partcypantów. Im więcej godzin zajęć oraz partycypantów, tym koszt na 1 uczestnika jest niższy. Z drugiej strony, im mniej osób, tym więcej się nauczymy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Sieci można znaleźć również kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy organizować szkolenia i zbierać grupy – wystarczy zapisać się na dany kurs.