O leczeniu falą uderzeniową

O leczeniu falą uderzeniową

Więcej w temacie fali uderzeniowej na www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko używana w medycynie sportowej, rehabilitacji, kosmetologii, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia daje nadzwyczaj dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak tzw. łokieć tenisisty, bóle w okolicy bioder, ostroga piętowa czy zapalenie ścięgien. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Aparat do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, co pozwala na zastosowanie terapii u dwóch osób równocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasza siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]