„Kto Cię wyleczy” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

„Kto Cię wyleczy” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Vitberg. Dowiedz się więcej na ktociewyleczy.pl

Czy wibroterapia może pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg czy odrętwienie ramion i szyi. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, plecy, biodra, szyję lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]