„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem modernizuje swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Moduły RAM Vitberg+ można wykorzystać do rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad 50 placówek na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Średnio c czwarty pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego zestawu na własność. to dla nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]