Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Po więcej szczegółów o Vitberg opinie kliknij tutaj

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (koniecznej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]