30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Co trzeba wiedzieć o marce Vitberg?

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zauważył, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz fakt, iż jest to produkt polskiego producenta. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (bądź tylko poszczególnych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]