Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

okna serwis Warszawa, serwis okna

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]