Wybierz transfer na lotnisko i nie martw się transportem

Wybierz transfer na lotnisko i nie martw się transportem

Po męczącym locie w końcu docieramy. Jest już późno, a przy lotnisku nie czeka nawet jedna taksówka. Podróż komunikacją miejską również nie jest najlepszym pomysłem. Raz, że nie kursują już regularnie, po drugie – mamy drogi bagaż. By tego się ustrzec, podróż w interesach należy zorganizować wcześniej, a także zapewnić sobie transfer na lotnisko i w drugą stronę. Tym bardziej, iż dziś nie jest to trudne. W miejscowościach z ważnymi lotniskami funkcjonują bowiem przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co istotne, ich specyfika niewątpliwie trafi w oczekiwania najbardziej wymagających pasażerów. Czym zatem odróżnia się od tradycyjnego taxi? Czemu opłaca się wybrać tę formę?

Czemu warto postawić na transfer na lotnisko?

Większość klientów z pewnością usatysfakcjonuje to, iż firmy oferujące transfer z lotniska w Krakowie i innych dużych miastach dysponują flotą składającą się tylko z ekskluzywnych aut – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od tradycyjnego transportu, pasażerowie mają szansę zlecić przewóz swoich kontrahentów biznesowych – taksówkarz zabierze pasażera z portu lotniczego i dowiezie we wskazane miejsce. Należy także zaznaczyć, że transfer na lotnisko i do hotelu obejmuje dłuższe podróże – pasażerowie mogą zlecić kurs do innej miejscowości, a nawet regionu.

Transfer na lotnisko – ile kosztuje?

Ze względu na jego liczne zalety oraz oferowane luksusowe warunki podróży zrozumiałe jest, taki transfer na lotnisko bywa nieco droższy od zwykłej taksówki. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę to, że używając tej opcji mamy szansę dojechać do oddalonych miast, różnice w cenie nie okażą się znaczące. Transport w granicach Krakowa to wydatek około siedemdziesięciu PLN. Natomiast pasażerowie wyruszający z Krakowa, którzy poza prowadzeniem biznesu pragną także poznać południe Polski, mogą skorzystć z kursów do okolicznych miejscowości – chociażby Zakopanego.