Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne – powierz je specjalistom

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne – powierz je specjalistom

Tłumaczenia specjalistyczne to rodzaj przekładów, które wymagają nie tylko perfekcyjnej znajomości języka obcego, ale również umiejętności posługiwania się nomenklaturą danej branży. Interesują Cię tłumaczenia medyczne, naukowe bądź techniczne? Przeczytaj, na co należy zwrócić uwagę poszukując tłumacza.

Tłumaczenia specjalistyczne – jakie dokumenty przekładamy

Tłumaczenia specjalistyczne obejmują wiele dziedzin nauki i wymagają od tłumacza znajomości fachowego słownictwa, wieloletniego doświadczenia, a także przygotowania merytorycznego. Zazwyczaj tłumaczeń dokonują specjaliści posiadający praktyczną wiedzę w danej dziedzinie – inżynierowie, osoby po studiach medycznych czy prawniczych, itp. Najczęściej tłumaczone są teksty i dokumenty ubezpieczeniowe, techniczne, medyczne, prawniczo-sądowe, ekonomiczne, marketingowe, naukowe, informatyczne, CV i listy motywacyjne, dokumenty samochodowe, instrukcje obsługi, prace magisterskie i licencjackie, literatura czy strony internetowe, ale katalog jest otwarty i nadal się poszerza.

Gdzie zlecić tłumaczenia naukowe w Poznaniu

Poszukujesz profesjonalnego biura, które wykona przekład literacki, przetłumaczy tekst naukowy albo przełoży na język polski instrukcję obsługi? Biuro Junique współpracuje ze specjalistami z wielu dziedzin, oferuje przekłady w ponad 100 językach, jak również realizuje tłumaczenia specjalistyczne między dwoma językami obcymi. Zamówienia przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a korekta dokonywana przez native speakerów gwarantuje, że tłumaczenie jest doskonałe. Cena za wykonanie usługi jest uzależniona od poziomu trudności tekstu, branży oraz języka.