Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

usługi cateringowe

Gdy organizujesz ważny event firmowy lub prywatny, na który spraszasz ogromną liczbę gości, na ogół nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując soki i szybkie przekąski w hipermarkecie – prestiżowe wydarzenia zwykle potrzebują stosownej oprawy również w sferze potraw. Wtedy nie godzi się rozstawić na stolikach gości najzwyklejszych herbatników oraz oranżady. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Jakie warianty cateringu świadczą profesjonalne podmioty?

Profesjonalne podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringowych przeważnie proponują parę jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, wesel czy komunii. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do wymogów poszczególnych wydarzeń, dlatego często różnią sięmiędzy sobą np. kosztem i katalogiem posiłków oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej warto pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą jasno przedstawić własne oczekiwania, ale jednocześnie być także otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze imprez różnego typu to codzienność, zatem doświadczenie zdobyte w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich gości.

Zamówienie usługi cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Przygotowanie poczęstunku choćby dla niewielkiej grupy gości może stać się dużym problemem, szczególnie wtedy, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na koordynację innych kluczowych elementów wydarzenia. Jest to również sposobność poczęstowania gości pysznymi daniami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Wypada przy tym zaznaczyć, iż istotnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezentacja na stole. Ponadto firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też własny zespół doświadczonych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]