Parking przy lotnisku – czy warto z niego skorzystać?

Parking przy lotnisku – czy warto z niego skorzystać?

Wiele osób wybierających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym autem, lecz korzysta z taksówki bądź prosi kogoś o przywiezienie. Uznaje się, iż to jest lepsze rozwiązanie, ponieważ w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie pozostawić auto na czas nieobecności. Warto jednakże rozważyć rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się przy lotnisku Kraków – Balice. Oferta tego miejsca kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się tam zaparkować?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ pozwala to przybyć na lotnisko swym autem. Nawet jeśli parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, gdyż obsługa parkingu organizuje transfer podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a transfery organizowane są natychmiast. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking zabezpieczony na wszystkie dostępne sposoby. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza także ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż pozostawiony we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są również ceny dogodniejsze niż można szacować, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – inne udogodnienia

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo powierzonego pojazdu, bo jest on zabezpieczony wszelkimi środkami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny monitoring i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, dozorująca przez całą dobę. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest również tym bardziej komfortowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na rozmaite rabaty.