Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Pod tym linkiem zapoznasz się z ofertą parkingu przy lotnisku Balice.

Główne plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowite uznanie, to sposobność przybycia także w bardzo oddalone zakątki świata, wygoda oraz szybkość. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dostania się do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, więc w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć też na wiele udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Ponadto podróżni mogą uzyskać pomoc pracowników parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]