Opieka nad grobem

Opieka nad grobem

Chcesz poznać więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków? Wejdź na http://www.pong-malopolska.pl

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Największe trudności zaczynają się natomiast, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą zostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, czyli montaż ławek albo pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, jakie trzeba opłacić osobom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli wybieramy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy liczyć się z wydatkiem około czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]