Oferta parkingu w Balicach

Oferta parkingu w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz szybko dojechać na terminal, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – transport bezpośrednio do hali odlotów

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony zlokalizowany niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – ogrodzone miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed wszelkimi intruzami. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wojażach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub gotówką przy kasie.