Nie znasz się na księgowości? Pomoże Ci doradca podatkowy

Nie znasz się na księgowości? Pomoże Ci doradca podatkowy

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa to jeden z głównych filarów każdej działalności gospodarczej. Do jakich firm kierowana jest oferta pełnej księgowości? Jakie podmioty mogą skorzystać z usług wykwalifikowanego doradcy podatkowego?

Usługi księgowe dla małych i średnich firm oraz spółek

Z usług księgowych korzystają najróżniejsze grupy podmiotów – tzw. mikro firmy, czyli jednoosobowe działalności gospodarcze, średnie i małe przedsiębiorstwa, a także duże podmioty, np. spółki prawa handlowego, dla których kierowana jest oferta pełnej księgowości. W ramach usług firmy korzystają m.in. z pomocy w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, zarządzania płynnością przedsiębiorstwa czy obsługi kadrowo-płacowej.

Jak wygląda oferta księgowości

Masz własną działalność i chcesz skorzystać z usług podmiotu oferującego kompleksowe usługi księgowe? Profesjonalne podmioty zapewniają prowadzenie ewidencji środków trwałych, księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji PIT (rozliczenia podatkowe), przygotowywanie umów, a także kontakty z organami państwowymi. Jeśli chodzi o rachunkowość, to wykwalifikowany doradca wspomoże firmę w tworzeniu ewidencji i kalkulacji kosztów, opracowaniu zasad wyceny pasywów oraz aktywów, a także w zakresie dostosowania polityki rachunkowości do zmieniających się przepisów.