Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Wszystko o parkingu w Balicach odszukacie na pandaparking.pl

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a pozostawione tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]