Komu zlecić montaż paneli

Komu zlecić montaż paneli

Optymalny wystrój przestrzeni w domu gwarantuje funkcjonalność i estetykę pomieszczenia. Zasadniczym składnikiem w każdej nieruchomości jest podłoga, o którą należy kompleksowo zadbać, na przykład poprzez wykończenie jej panelami. Upewnijmy się więc jak wprawnie kłaść panele i komu należy to zlecić.

Montaż paneli – izolacja akustyczna

Opracowano wiele sposobów wykładania paneli, aczkolwiek najbardziej stosowanym jest tzw. metoda bezklejowa, bez przybijania. Uprzednio musimy oczywiście zastosować profesjonalny podkład, którego funkcją jest wyciszenie podłogi. Może do tego posłużyć pianka polipropylenowa oraz płyty pilśniowe. Należy też pamiętać o wykonaniu około 7-10 mm odstępu przy ścianie, ponieważ panele ulegają rozszerzeniu pod wpływem temperatury. Szpara będzie sprytnie zamaskowana pod listwą przypodłogową.

Montaż paneli – zaufaj ekspertom

Ułożenie paneli we własnym zakresie wymaga nie lada sprawności i doświadczenia. Dobrze jest skorzystać z fachowej pomocy w tej materii, żeby wszystko się powiodło. Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów, które świadczą montaż paneli – w Krakowie, Skawinie i Chrzanowie. Złote rączki nie tylko na czas i sprawnie położą panele, ale również pomogą kupić odpowiednie deski i dostosować je do estetyki lokalu oraz indywidualnych potrzeb. Korzystając z fachowej pomocy będziemy mogli zapomnieć o samodzielnym selekcjonowaniu najlepszych rodzajów desek – ekipa dostarczy wszystko bezpośrednio na miejsce. Nie musimy się martwić o dowóz materiałów i zyskujemy gwarancję, że nasz lokal będzie wyglądać nienagannie.