Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Organizacja imprez firmowych - więcej szczegółów o tej usłudze.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne lub wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie trwałych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, by celebrować zdobyte kontrakty, a także różnorodne bankiety dla kontrahentów biznesowych, kursy i konferencje. Takie wydarzenia wymagają należytego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których uda się wyprawić event, warto szukać ofert wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją estetyką do rangi planowanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla kontrahentów spółki, w trakcie których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w zwykłym lokalu. Należy w takich sytuacjach urządzić event w niepowtarzalnym miejscu, które ostatecznie podkreśli prestiż wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę sproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w bliskiej okolicy lokalu, warto wybrać salę, znajdującą się obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering sumienne firmie

Planując imprezę firmową nie można pominąć tak ważkiej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku dobrej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówione miejsce pysznych dań dla uczestników, ale też pomoże w doborze menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym należytej obsługi. Należy więc postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w szykowny sposób, jak również wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i znakomicie wyglądające na talerzu dania.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]