Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, jak zamówić catering na imprezy w Krakowie.

Sezon wakacyjny obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy w plenerze, ale w rzeczywistości przez cały rok w różnych punktach w Polsce mają miejsce konferencje, gale bądź benefisy. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i smakowity catering. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – niezastąpiony na prestiżowych eventach

Zamówiłeś salę na imprezę albo wybrałeś już miejsce, gdzie odbędzie się piknik? Świetnie! Teraz musisz postarać się o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do najlepszych trunków, ciepłych posiłków oraz przekąsek. Miej na uwadze, że na czas prestiżowych gal nie godzi się ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i mieć nadzieję, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest cała oprawa – odpowiednie rozstawienie stolików, gustowne dekoracje, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu z pewnością docenią też, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu jak w modnych restauracjach, a potrawy będą serwować im kompetentni kelnerzy.

Demonstracja live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezę

Plusem skorzystania z oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi wyborne menu, ale też kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski będą dostarczone w wyznaczone miejsce, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas obecnym demonstracją live cooking, co dla uczestników może być jedyną szansą, aby obserwować z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania detali oferty doradzi ona, które potrawy, napoje oraz zakąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]