Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Automatyczna windykacja należności. Zdobądź więcej informacji.

Prowadzący własne firmy bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w Twojej firmie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, zatem bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych lub prywatnych, a więc tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]