Zawsze potrzebne kątowniki

Zawsze potrzebne kątowniki

Sprawdź, gdzie zamówić kątowniki nierdzewne

Kątowniki są stawiane wśród najważniejszych produktów metalurgicznych. Mają wiele zastosowań – są wykorzystywane na placach budów, w czasie remontów lub w piwnicach entuzjastów majsterkowania. By jednak zaspokoiły nasze potrzeby, muszą być solidne i jak najlżejsze. Te parametry powodują, że budowla wykonana z kątowników będzie stabilna i bez problemu zniesie rozmaite wibracje. Jak zatem stwierdzić, czy dany produkt będzie właściwy? Gdzie można ich użyć?

Solidne kątowniki nierdzewne

Najbardziej cenionym materiałem do produkcji kątowników jest stal nierdzewna. Czemu najlepiej stosować właśnie kątowniki nierdzewne? W szczególności z uwagi na wytrzymałość cechującą ten materiał – posłużą dłużej od części wykonanych z pozostałych stopów. Dzieje się z tego powodu, iż nie rdzewieją, więc nawet po latach zachowują swoje parametry. Kątowniki nierdzewne charakteryzują się także niską rozszerzalnością termiczną, co podnosi komfort ich używania podczas upałów lub chłodów.

Kątowniki nierdzewne – zastosowania

Kątowniki nierdzewne okazują się naprawdę funkcjonalne. Wykorzystuje się je w budownictwie, gdzie stanowią najważniejszą część drzwi lub barierek. Kształtowniki i kątowniki nierdzewne są też używane do wyrobu wsporników elewacji. Poza tym ze względu na to, iż są wytrzymałe, stosuje się je przy budowaniu scen lub masztów, a także szkieletów hal namiotowych. Specjalne kątowniki można również wykorzystać do podwieszania półek – stworzone do tego produkty nierzadko posiadają atrakcyjne dekoracje.

Nasza siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]