Świetnie się prezentują i są niezniszczalne – rury szlifowane

Świetnie się prezentują i są niezniszczalne – rury szlifowane

Zobacz, gdzie kupić rury szlifowane

Balustrady na tarasie wystawione są na działanie różnych groźnych czynników. Największym ich zagrożeniem okazuje się z całą pewnością wilgoć, która może powodować ich szybkie rdzewienie. Zniszczenia takich balustrad mogą również okazać się skutkiem wystawienia na światło słoneczne lub chłód. Aby uniknąć takich problemów warto zdecydować się na poręcz zrobioną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Czemu więc te rury okażą się trafionym pomysłem? Do jakich zadań jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Dobre strony rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej posiadają wiele dobrych stron, które wyróżniają je na tle innych tego typu elementów. Stal antykorozyjna wytwarzana jest z znacznym dodatkiem chromu, dzięki czemu nawet ciągły kontakt z wodą czy szkodliwymi związkami nie przyczynia się do ich rdzewienia. Rury szlifowane okazują się również bardzo wytrzymałe na pęknięcia, co powoduje, że zdają egzamin w najróżniejszych, także ekstremalnych, warunkach.

Do czego służą rury szlifowane?

Nierdzewne rury szlifowane są przede wszystkim stosowane w architekturze – powstają z nich między innymi poręcze czy konstrukcje nośne. Ze względu na to, iż nie szkodzą im syntetyczne związki, bywają oprócz tego używane w samochodach – między innymi do wykonywania rur wydechowych. Należy też dodać, iż takie rury szlifowane doskonale się prezentują, zatem będą idealnym wyjściem dla klientów potrzebujących atrakcyjnego dodatku do łazienki lub kuchni.

Nasza siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]