Niecka basenowa – wygoda i oszczędności

Niecka basenowa – wygoda i oszczędności

Niecka basenowa to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy z rozmaitych względów nie mogą zdecydować się na budowę basenu murowanego. Minimalizuje cenę oraz usprawnia prace do tego stopnia, że nawet już po czternastu dniach basen jest gotowy. Niecki basenowe produkowane są z rozmaitych materiałów – nierzadko stosuje się tworzywo sztuczne, lecz jego wadą okazuje się niska odporność. Zdecydowanie lepiej wypadają modele wyprodukowane z włókna węglowego wzmocnionego ceramicznym środkiem – eliminują osmozę, poza tym nie szkodzą im uszkodzenia mechaniczne oraz skrajne temperatury.

Niecka basenowa – jak kupić?

Niezależnie od tego, jakie mamy potrzeby, z pewnością kupimy nieckę basenową dla nas. Sprzedawane są w różnych wymiarach – od familijnych modeli, przez niecki o normalnych wymiarach, aż po niecki typu sportowego, które okazują się na tyle długie, że bez problemów możemy stosować je do treningów pływania. Niecka basenowa będzie znacznie bardziej komfortowa, jeżeli zainstalujemy do niej opcjonalne akcesoria – między innymi lampy, daszek czy urządzenia do oczyszczania wody.

Niecka basenowa klasy premium

Wybierając nieckę basenową warto zdecydować się na produkty uznanych marek. W naszym kraju sprzedawane są niecki firmy Compass Ceramic Pools, które wytwarza się z wykorzystaniem opisanego już włókna węglowego. Kupując niecki tej firmy możemy kompleksowo dostosować je do naszych potrzeb, uzupełniając je w systemy filtrujące czy oświetlenie niezbędne w czasie pływania wieczorem.